Dziennikarstwem śledczym zajmujemy się od 2009 roku.

Jesteśmy autorami wielu programów, audycji oraz publikacji, które znasz z telewizji lub z pierwszych stron gazet. Współpracujemy z największymi i najbardziej znanymi stacjami telewizyjnymi, radiowymi, wydawnictwami, portalami internetowymi, blogerami.

 Pomimo, że nas nie widzisz i najprawdopodobniej nigdy nie zobaczysz, to znasz nas doskonale. Widzisz efekty naszej pracy codziennie. Zawsze działamy anonimowo, nigdy nie  publikujemy pod swoim logo. Zapytasz, dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Dla nas, to wygoda, bezpieczeństwo, anonimowość. Dla mediów, taka forma współpracy jest zdecydowanie wygodniejsza i co najważniejsze dużo tańsza. Jest też bezpieczna dla dziennikarza relacjonującego, który niczym aktor odgrywa swoją rolę.

 Jak na co dzień wygląda nasza praca? Bardzo często, trafiają do nas osoby poszkodowane, przez instytucje,przez firmy lub osoby prywatne. Wszystkie informacje starannie weryfikujemy, jeżeli się potwierdzą przystępujemy do zbierania materiałów dowodowych. Możemy Wam powiedzieć jesteśmy bardzo  skuteczni. Bardzo solidnie przygotowujemy się do zbierania informacji. Bardzo często 20-sto minutowy program, który masz możliwość zobaczyć w telewizji został przygotowywany przez kilka lub kilkanaście miesięcy. To żmudna, trudna praca. Bardzo często nasi dziennikarze śledczy narażają zdrowie i życie, aby taki program powstał.

Gotowy, udokumentowany materiał oferujemy do sprzedaży dla wydawców. Naszymi klientami są stacje telewizyjne, wydawcy prasowi, internetowe portale informacyjne, znani blogerzy.