ZNANY LEKARZ (…) ZAŻĄDAŁ ŁAPÓWKI OD PACJENTA.

Policjanci z wydziału do walki z korupcją zatrzymali lekarza, który w zamian za łapówkę miał przedłużyć pobyt w szpitalu. Lekarz zażądał od członków rodziny pacjenta tysiąc złotych w zamian za to, by ten mógł dłużej pozostać na oddziale. w szpitalu policjanci zatrzymali lekarza podejrzanego o korupcję. Lekarzowi może grozić nawet 10 lat więzienia.


FIRMA (…) OSZUKAŁA KLIENTÓW NA 6 MLN.

Pokrzywdzeni stracili około sześciu milionów złotych. Firma pobierała zaliczki od osób zainteresowanych kupnem atrakcyjnych mieszkań oraz biur. Po podpisaniu przedwstępnej umowy pojawiały się problemy. Kwoty średnio wynosiły 200 tysięcy złotych. czyli około 20 proc. wartości lokalu.


SKORUMPOWANY URZĘDNIK (…) ZATRZYMANY.

Funkcjonariusze Policji zatrzymali na gorącym uczynku łapownictwa nieuczciwego urzędnika. Zatrzymany w wyniku kontrolowanego wręczenia korzyści majątkowej mężczyzna został doprowadzony do prokuratury.


PIJANY SYN ZNANEGO POLITYKA (…) POBIŁ POLICJANTÓW.

Trzech pijanych wysokich rangą oficerów awanturowało się w hotelu. Na końcu imprezy pobili policjantów.


ZBIOROWY GWAŁT W KTÓRYM UCZESTNICZYŁ SYN POLITYKA.

W miejscowości (…) doszło do zbiorowego gwałtu na nastolatce. Zanim popełniono przestępstwo dziewczyna bawiła się ze znajomymi w klubie. Po imprezie w pubie pojechała z kolegami do domu jednego z nich, gdzie kontynuowali zabawę. Wtedy koledzy wspólnie ją zgwałcili.


AFERA W SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W (…)

Wielomilionowe nadużycia  w (…) jednej z najbogatszych Spółdzielni Mieszkaniowych. Zarząd Spółdzielni ma kilkanaście zarzutów prokuratorskich.


AUTORYZOWANY SALON SAMOCHODOWY (…) OSZUKUJE KLIENTÓW.

Znany i renomowany autosalon w (…) nagminnie oszukiwał swoich klientów. Wśród  autoryzowanych dealerów praktykowane są nieuczciwe zachowania, wręcz niezgodne z prawem procedury związane ze sprzedażą i wydawaniem aut. Tym razem dla dealera (...) skończyło się to natychmiastowym rozwiązaniem  umowy z importerem.


POSŁOWIE (…) ZAMIESZANI W DZIAŁALNOŚĆ KORUPCYJNĄ.

Politycy muszą mieć świadomość, że, tak jak każdy inny obywatel, muszą przestrzegać prawa i obawiać się tego, że jeśli tego nie robią, to zostaną za to ukarani.


PODSŁUCHANE INTERESY ZNANYCH POLITYKÓW I BIZNESMENÓW.

Najważniejsi polscy politycy, czołowi biznesmeni i szefowie państwowych spółek w jednej z restauracji omawiają  kluczowe dla państwa decyzje.


MAFIA PALIWOWA WCIĄŻ MA SIĘ DOBRZE. KTO ZA TYM STOI?

Kilka miliardów rocznie traci budżet państwa z powodu nielegalnego handlu paliwami. Tracą również uczciwi przedsiębiorcy którzy nie są w stanie konkurować z firmami mafii paliwowej.


FIRMA Z (...) PODSZYWAJĄC SIĘ POD FUNDACJĘ  WYŁUDZIŁA 2 MILIONY ZŁOTYCH.
Firma z (...) podszywając się pod znaną fundację pomagającą zaopatrywać domy dziecka w artykuły pierwszej potrzeby w ciągu roku wyłudziła ponad dwa miliony złotych.


JAK DZIAŁAJĄ WYŁUDZENIA VAT? KARUZELA VAT.
Kto przymykał oczy na wyłudzenia podatków? Co rok przestępcy podatkowi okradają państwo na kilkadziesiąt miliardów złotych.


REPRYWATYZACJA. KTO ZA TYM STOI?
Znani politycy, biznesmeni, adwokaci w ciągu kilku lat zarobili na nieuczciwej reprywatyzacji kilkadziesiąt milionów złotych. Czy obecna władza zajmie się nieuczciwymi elitami? 


PRZEKRĘTY FINANSOWE W OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH. 

Struktura Polskiego Związku Działkowców przypomina w działaniu mafię.

www.NDS24.pl